Barbaros Mahallesi Şahlandı

AK Parti Barbaros Mahalle Başkanlığı yerel seçimler öncesi yeni seçim ofis binasına geçerek görkemli bir başlangıç yaptı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yerel seçimler öncesi mahallelere yönelik çalışmalarına hız verdi. Barbaros Mahallesinde yeni seçim ofisini hazırlayarak görkemli bir toplantıyla startı veren AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, mahallenin seçimlerse ayrı bir öneme sahip olduğunu söyledi. Ölçek yaptığı konuşmada; “Barbaros Mahallesi özel bir yer. Keşke her mahalle burası kadar çalışsa, bu kadar inançlı olsa. Siz bir misyonu gerçekleştirdiniz. Çanakkale’de önemli bir ateşi yaktınız. İnanıyorum ki bu ateş İsmetpaşa’da da, Esenler’de de, Namıkkemal’de de, Cevatpaşa’da da yanacak. Bu inanca sahip olalım ve partimize halkımızı kazandıralım. Bizler artık buralara sadece kendimiz gelmeyelim. Yanımıza amcaları, ağabeyleri, gençleri alalım. Bu sene 18 yaşındaki vatandaşlar oyu kullandı. Yani bunlar ilk iktidar olduğumuzda 2 yaşındaydı. Bu yollar, bu köprüler, bu hastaneler zaten vardı ama bizler yoklukları gördük. Emeklilerin bankamatiklerde maaşlarını çekerken öldüklerini biliyoruz. Hastane kuyruklarını biliyoruz. Saatlerce kalkmayan gemileri biliyoruz. Artık Hakkari’de, Giresun’da uçak var. Çanakkale’de hayaldi şimdi gelinen nokta ortada. Ailem Gökçeada’da yaşıyor. Şuan Gökçeada’ya 10 defa gider gelirsiniz. Ama bizler 15 gün mahrumiyetten gemilerin kalkmadığı günleri biliyoruz. Dolayısıyla çok işler yaptık. Bizim ortak noktamız çalışmaktır. Şuanki CHP’li Belediye Başkanının bir yerel gazetede röportajı var. Sadece park bahçe yaptık diyor. Su verdik diyor oda patladı zaten. Belediyecilik sadece bu mu? Hani altyapı, hani imar sorunları, hani kentsel dönüşüm, hani çevre hiç biri yok. Biz burada raylı sistem istiyoruz. Biz burada otopark istiyoruz. Biz burada parsel parsel değil ada ada kentleşme istiyoruz. Bize Çanakkale’de yeni kordon ve eski kordonda gezen vatandaşlar oy verecek. Eğer biz onların oylarını alamazsak Çanakkale’yi biz alamayız. Bizim zaman kaybına tahammülü yok. Bizler vatandaşlarımızın oyunu almaya çalışalım.” dedi.

Toplantıya Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Çiçek, Merkez İlçe yöneticileri ve partililer katıldı.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com