“Belalı Köfte” Gökçeada’ya yarayacak

Her fırsatta Çanakkale’nin kendisi için çok özel olduğunu belirten ünlü Komedyen ve Oyuncu Ata Demirer, en son filmi “Belalı Köfte”yi de Gökçeada’da çekmeye hazırlanıyor.

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni filminin son hazırlıklarını yapan Ata Demirer, Geyikli’nin ardından son filmini de “sakin şehir” markasıyla önemli turizm noktalarından biri olan Gökçeada’da çekecek. Daha önce adı ‘Hedefim Sensin’ olarak duyurulan filmin adı Belalı Köfte olarak değiştirildi. Sık sık tatil için tercih ettiği Bozcaada’da bu yaz müjdesini verdiği filmin, kış aylarında vizyona girmesi bekleniyor.

Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini yapacağı; Ata Demirer, Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu gibi dev isimlerin oynayacağı film, Türkiye’nin en büyük ve tek organik adası olan Gökçeada’ya çok yarayacağa benziyor. Ülkemizin en batı noktasında yer alan ve en büyük adası olan Gökçeada, nostaljik evleri, doğal yaşamı, organik ürünleri ile önemli bir turizm merkezi olarak sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın gözdesi… Cittaslow (sakin şehir) Birliği’ne üye olan ilçemizde çekilecek komedi tarzı bu film, Çanakkale’nin ve Gökçeada’nın da tanıtımına katkı sunacakken adaya da pek çok getirisinin olacağı öğrenildi.

Eylem Gözeldere

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.