Kepez’den Bildiri Var

Mayıs ayında Kepez Belediyesi Seramik Atölyesi’nde gerçekleştirilen  “Hislerin Gözü Yoktur” sosyal sorumluluk projesi, 12.Uluslararası Eskişehir  Pişmiş Toprak Sempozyumu’na bildiri olarak kabul görüldü.

Mayıs ayında Kepez Belediyesi Seramik Atölyesi’nde gerçekleştirilen “Hislerin Gözü Yoktur” sosyal sorumluluk projesi, 12. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nda bildiri olarak kabul gördü. Projede yer alan ve “ Engelli Bireylerle Sanat Çalışmalarına Bir Örnek: Görme Engelliler ile Seramik Çalıştayı” başlıklı bildiriyi hazırlayan ÇOMÜ Dr. Öğr. Üyesi Tuba Korkmaz ve Kepez Belediyesi Seramik Eğitmeni Sevda Kılıç; eylül ayında Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nda bildiri gerçekleştirecekler.

Haberi sosyal medya hesabında paylaşan Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan; “Projenin bildiri haline getirilmesi ve uluslararası sempozyumda yer alması bizim için onurdur. Emeği geçen Seramik Eğitmeni’miz Sultan Sevda Kılıç’a ve ÇOMÜ Dr. Öğr. Üyesi Tuba Korkmaz’a teşekkür ediyorum. Unutmayalım ki hepimiz birer görme engelli adayıyız.” dedi.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com