Turan’dan Sert Çıkış

Ak Parti Grup Başkan Vekili-Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Cumhuriyet Halk Partisi’nde yaşanan imza belirsizliği ile ilgili sosyal medyada paylaşım yaptı. Turan; “Millet küfürbaza neden oy versin?” dedi.

Ak Parti Grup Başkan Vekili-Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Cumhuriyet Halk Partisi’nde yaşananları sosyal medyada eleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı-Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in “İncelemeler tamamlandıktan sonra ayrıntılı bilgiyi sunacağız. İlk incelemelere göre olağanüstü kurultay için yeterli sayı yok.” sözleri ve Muharrem İnce’ye yakın isimler olarak bilinen Gaye Usluer ve Yaşar Tüzün’ün 630 imza toplandığı yönündeki açıklamasını paylaşan Turan;  “Adam “Cumhuriyet’i kuran”, Atatürk’ün 95 yıllık partisini HDP’nin kötü bir karikatürüne dönüştürmüş; kaç delege imza vermiş saymaktan aciz;
normalde sokağa çıkacak yüzü olmaması gerekirken hâlâ sağa sola küfür/atar peşinde. Millet küfürbaza neden oy versin? Edeb ne büyük nimet!” ifadelerini kullandı.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com