Bebek Katilleri Lanetlendi!

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, astsubay eşini ziyarete gittiği askeri bölgeden dönerken yola yerleştirilen patlayıcının infilak etmesi üzerine Astsubay Serkan Karakaya’nın eşi Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebekleri Mustafa Bedirhan Karakaya hayata gözlerini yumdu. Çanakkale’de siyasiler bebek katili hain terör örgütüne lanet mesajları paylaştılar.

Şehit olan anne ve minik Mustafa için dün Hakkari’de askeri tören düzenlendi. Yıl 2018 terör hala can almaya devam ediyor…

Çanakkale’de siyasiler teröre lanet okurlarken, paylaşımlar üst üste geldi.

“Terör için net duruş sergilenmeli!”

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Savunmasız sivillere doğrultulan bu silah bir insanı değil bütün olarak Anadolu ruhunu hedef almıştır. Bebek katili PKK kadar örgüt ile arasına mesafe koyamayan PKK’nın borazanı parti ve o partiye can simidi olanlar da sorumludur. Terör konusunda herkes net bir duruş sergilemeli!” tepkisinde bulundu.

“Yetmedi mi bunca acı?”

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan konuyla ilgili, “Hakkari Yüksekova’da teröristlerin gerçekleştirdiği hain saldırıyı lanetliyorum. Yetmedi mi bunca acı? Ne istediğiniz 9 aylık bebekten ve annesinden, alçaklar” cümlelerini paylaştı.

“Ülkemizin Başı Sağolsun”

CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, “Hakkari Yüksekova’da hain bir saldırı sonucu şehit olan Astsubay eşi Nurcan Karakaya ve daha 11 aylık bebeklerine Allah’tan rahmet, başta Astsubayımız olmak üzere yakınlarına ve ülkemize başsağlığı diliyorum” dedi.

“Saldırıyı Lanetliyorum”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan hayatını kaybeden anne ve minik yavrusu için, “Hakkari Yüksekova’da hain terörün bir anne ve yavrusunu hayattan alan saldırısını lanetliyorum. Astsubayımın eşi Nurcan Karakaya ve bebeğine Allah’tan rahmet yakınlarına ve ülkemize başsağlığı diliyorum” açıklamasında bulundu.

“11 aylık yavrumuza Allah’tan rahmet”

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, “Yüksekova’da teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit düşen Astsubay eşi Nurcan Karakaya ve 11 aylık yavrularına Allah’tan rahmet, Astsubayımıza ve milletimize baş sağlığı diliyorum” cümlelerini paylaştı.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com