Dardanel Balık Pazarı CarrefourSA’da açıldı

Dardanel, en taze ve lezzetli deniz ürünlerini dev perakende zinciri CarrefourSA’da balık severlerle buluşturuyor. Dardanel ve CarrefourSA işbirliğiyle gerçekleşen Dardanel Balık Pazarı projesiyle donuk ürünlerin yanı sıra uskumru, sardalya, somon ve balık köftesi gibi 26 çeşit balık ürünü müşterilerin beğenisine sunuluyor.

34 yıllık tecrübesiyle sektörün önde gelen kuruluşlarından Dardanel, hayata geçirdiği yenilikçi projelerle müşterilerine ulaşım ağını genişletiyor. Dardanel, CarrefourSA’nın da desteği ile ‘Dardanel Balık Pazarı’ projesine imza attı. Türkiye’nin ilk dondurulmuş deniz ürünleri üretimi, ilk ton balığı konservesi ve ilk dondurulmuş pizza üretimi gibi birçok ilke imza atan Dardanel, en lezzetli ve sağlıklı deniz mahsullerini CarrafourSA’da bulunan ‘Dardanel Balık Pazar’ında satışa sunuyor.

Türkiye’nin balık uzmanı Dardanel, dondurulmuş ürünlerinin yanı sıra; uskumru fileto, sardalya şiş, somon fileto, jumbo karides, balık kavurma, midye tava, mezgit schnitzel, levrek, çipura, ve kalamar gibi 26 çeşit deniz ürününü ilk etapta en yoğun CarrefourSA mağazalarından olan İçerenköy, Acıbadem Tepe Nautilus AVM, İzmir Balçova’da hayata geçiriyor. Dardanel, deniz ürünlerinden vazgeçemeyenler için Balık Pazarı stantlarında bulunan tarif kitapçıklarıyla da birbirinden lezzetli balık tariflerini deneyimleme fırsatı sunuyor.

Dardanel Balık Pazarı projesini hayata geçirmekten dolayı çok mutlu olduklarını belirten Niyazi Önen Gıda Sanayi A.Ş. Şirket Müdürü Engin Yalçın, “Dardanel Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren bir marka Yeni işbirlikleri ve yenilikçi projelerimiz ile markamızı her zaman ileriye taşımak için çalışıyoruz. Ürünlerimizi doğru kanallarla balık severlere ulaştırmak öncelikli hedefimiz. Tüm Türkiye’ye balığı sevdirmek için ürün yelpazemizi her geçen gün arttırıyor ve ulaşım ağlarımızı genişletiyoruz. Kısa vadede en yoğun olan CarrefourSA mağazalarından olan; İçerenköy, Acıbadem Tepe Nautilus AVM, İzmir Balçova’da ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Uzun vadede hedefimiz ise tüm CarrefourSA mağazalarında yer alarak her sofraya balığı getirmek’’ dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com