Köprü Yatırımlarla Hız Kazandı

İl Özel İdaresi Meclis Salonu’nda gerçekleşen Temmuz ayı İl Koordinasyon Kurulu toplantısında 1915 Çanakkale Köprüsü ile ilgili olan yatırımlar dikkat çekti. Köprünün stratejik öneminden dolayı bölgede yatırımların hızla sürdüğü gözlenirken Vali Orhan Tavlı, “Köprü dünya çapında ses getirdi.” vurgusunda bulundu.

İl Koordinasyon Toplantısı’nda kentteki yatırımlar Vali Orhan Tavlı Başkanlığı’nda masaya yatırıldı. Kentteki yatırımların büyük bir çoğunluğunun 1915 Çanakkale Köprüsü’ne ayrıldığı görüldü. 1915 Çanakkale Köprüsü’nün yapımı son sürat devam ediyor…

“Köprü Çanakkale İçin Stratejiktir”

Vali Orhan Tavlı Çanakkale Köprüsü hakkında İl Koordinasyon Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Köprü ile ilgili Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün yatırımlarını dikkatle takip eden ve projeleri tek tek inceleyen Tavlı, yıllardır ülke gündeminden ve yerel gazetelerin söylemlerinden düşmeyen Çanakkale Köprüsü ile ilgili, “Köprü ile ilgili hızlı bir çalışma yürütülüyor. Bütün kamu kurum ve kuruluşlarımızın bu çalışmada desteklerini görüyoruz. Şu anda hızlı bir çalışma yürütüldü. Böyle büyük projelerin Çanakkale’de devam etmesini diliyorum. 1915 Çanakkale Köprüsü dünya çapında ses getirdiği gibi Çanakkale içinde çok stratejik bir köprüdür. Ulaştırma Bakanlığı’mıza ve Kara Yolları Ekibi’mize teşekkür ediyorum.” dedi.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com