Erkek, Twitter’da Dikkat Çekti

Ulusal Gazetelerin manşetlerinin geçtiğimiz gün aynı olmasından sonra CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek twitter hesabından tepki gösterdi. Erkek 2 kelime ile tepkisini dile getirdi. Erkek aynı zamanda bir başka paylaşımında da “Halkın umudu Kılıçdaroğlu” vurgusunda bulundu.

“Ulusal Basından Aynı Manşetler”

Geçtiğimiz gün ulusal gazetelerin manşetlerinin aynı olduğu görüldü. Aynı olan manşetlerin kelimelerinin de birbirlerinin kopyası olması dikkatlerden kaçmadı. Vatan, Güneş, Takvim, Türkiye, Akşam, Sabah ve Star gazeteleri, “ABD’ye Göbekten Bağlı Değiliz” manşeti attılar. Bu manşetlere CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’ten tepki geldi. Erkek twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda kısa ve net bir şekilde, “Özgür Basın!” vurgusunda bulundu.

“Halkın Umudu Kılıçdaroğlu”

Erkek bir başka dikkat çeken paylaşımda ise, “Halkın umudu Kılıçdaroğlu” cümlesini kullandı.

Son günlerde kurultay gerginliği yaşayan ve ulusal basının gündeminde bulunan konu ile ilgili, “Bu yol çetin, bu yük ağırdır. Herkes kaldıramaz. Kimi yorulur, kimi ezilir, kimi döner, kimi de bir nefeste söner… Halk için varız, buradayız!” cümlelerinin olduğu paylaşımı dikkat çekti. Bu cümlelerin ise Kılıçdaroğlu gönüllüleri tarafından kaleme alındığı görüldü.

Tunahan Ünsal

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com