“Objektifimden Çanakkale” Fotoğraf Yarışması

Çanakkale Güç Birliği Platformu Kültür Sanat Komisyonu, “Objektifimden Çanakkale” konulu fotoğraf yarışması düzenliyor. Tüm Çanakkalelilerin katılıma açık olan yarışmanın kazananlarına armağanlar ve başarı belgeleri sunulacak.

Çanakkale’nin aktif ve duyarlı sivil toplum kuruluşlarından Çanakkale Güç Birliği Platformu, Çanakkale’nin güzelliklerini ortaya çıkarmak, fotoğraf tutkunlarını ödüllendirmek ve şehrin görsel hafızasına katkı sunmak amacıyla “Objektifimden Çanakkale” konulu ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. Komisyon Başkanı Özgür Üstün tarafından yapılan açıklamada, ilgililerin fotoğraf makinesi ya da fotoğraf makinesi özelliğine sahip bir telefonla yarışmaya katılabilecekleri, çekilen fotoğrafların 31 Temmuz 2018 tarihine kadar gbpkultursanat@gmail.com adresine gönderilmesi gerektiği, ağustos ayının ilk haftasında jürinin yapacağı değerlendirmeler  sonucunda ise dereceye giren 10 kişiye tatil, ferdi kaza sigortası gibi çeşitli armağanlar sunulacağı bildirildi.

Özgür Üstün başkanlığında Erkan Bilgin, Alptuğ Akkoca, Murat Kılıç, Burcu Temir ve Ayşegül Tok’tan oluşan komisyon Çanakkalelilerin yarışmaya ilgi göstermelerinden memnuniyet duyduklarını belirtirken, arzularının ise sadece profesyonellerin değil hobi olarak fotoğraf çekenlerin de yarışmaya katılımları olduğu kaydedildi.

Haber Merkezi



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com