61. Yılında Seramik Bayramı

Kale Grubu Geleneksel Seramik Bayramı’nı bu yıl 61. kez gerçekleştirecek. 26-27 Temmuz’da gerçekleşecek olan bayram programı kapsamında ise bir dizi etkinlik yer alıyor.

Kale Grubu’nun Geleneksel Seramik Bayramı bu yıl 61. kez gerçekleşecek. Kale Grubu; bayramın duyurusunu yaptığı yazıda, “Bu topraklar için emek verenlerle bir olduk. 61 olduk. Kurucumuz ve Onursal Başkanımız Dr. (h.c.) İbrahim Bodur’un yolunda her yıl 27 Temmuz tarihinde gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Seramik Bayramı’na katılımınız bizi onurlandıracaktır.” ifadelerine yer verildi.

Bayram program içeriğinde ise; 26 Temmuz’da Sünnet Töreni, Akşam Yemeği ve Mevlit bulunuyor. 27 Temmuz’da ise 10.30’da Kuruluş Yıldönümü Törenleri ile başlayan program; toplu fotoğraf çekimi, Açılış, Cuma Namazı, Öğle Yemeği, Spor Müsabakaları, Kıdem Ödülleri, Kokteyli, Kıdem Ödülleri Töreni ile devam ettikten sonra konser ile sona erecek. Çanakkale Piri Reis Müzesi’nde ise Düşler Ülkesi: Troya adlı sergi yine 26 Temmuz’da saat 18.30’da açılacak.

Son olarak da Kale Grubu Şirketleri’nden Kalekim’in Balıkesir Fabrikası’nın açılışı; 26 Temmuz’da Balıkesir’de gerçekleşecek.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com