Çare: İncir Çekirdeği Yağı

Güneşin etkisi, cilt renk farklarının daha belirgin olmasına neden olurken kadınlar şu sıralar en çok göz altı morluklarından şikayetçi. Göz altı morlukları için aktarın yolunu tutan kadınlar, şu sıralar en çok İncir Çekirdeği Yağı’nı satın alıyor.

Yaş ilerledikçe özellikle kadınların şikayet ettiği durumlar arasına giren göz altı morluklarının birçok sebebi olabilir. Bu sebeplerden ilki genetik sayılsa da yaşam şekli belirleyici bir etken. Stres, yorgunluk, az uyku gibi etkenler de bu morlukları tetikleyebiliyor. Alkol, sigara, bazen regl dönemi, yaşlanma, fazla tuz tüketilmesi de diğer etkenler olarak birçok kaynakta karşımıza çıkıyor.
Göz altı morlukları bu etkenlerin dışında ciddi rahatsızlıkların da habercisi olabilmekte doktor kontrolünde fayda görülmektedir.

ÖZELLİKLE KADINLAR MUZDARİP
Diğer yandan göz altı morluklarından rahatsızlık duyan bireyler kurtulmanın yolları oluyor. Kalıcı olmayan bir çözüm ile özellikle kadınlar öncelikle makyajı tercih ediyor. Sonrasında diğer kozmetikler devreye girse de alternatif tıp bu anlamda çok fazla tercih edilen yöntemlerden biri.
Aktar Kamuran Burcu; özellikle yaz ayların bu tip cilt renklerinin belirgin hale geldiğini söyleyerek, önerilerini gazetemize şu sözlerle anlattı: “Göz altlarındaki morluklar için çok fazla soru alıyorum. Yorgunluktan, sürekli bilgisayar başında kalmaktan göz altlarında morluklar oluşuyor. Yazın bunlar daha çok ortaya çıkıyor. Güneş ışınlarından dolayı. İnsanlar çok rahatsız oluyor. Özellikle kadınlar muzdarip. İncir Çekirdeği Yağı’nı öneriyoruz. ”

TALEP ÇOK FAZLA
Şu sıralar en çok satılan ürünler arasında İncir Çekirdeği Yağı bulunduğunu söyleyen Burcu; “Sabah akşam temiz cilde uygulanması yeterli. Çok fazla talep eden var. Ürünlerin sağlıklı ve doğal olmasına özen gösteriyoruz. İncir Çekirdeği Yağı ise göz altı morlukları için birebir.” dedi.

Yıldız Sağlam

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com