POTANSİYEL

Biliyorsunuz birkaç gün önce Adnan Hoca isimli bir zat ve etrafındaki örgüt ile ilgili operasyon düzenlendi. Yıllardır gerek seküler gerekse mütedeyyin kesimden ciddi şekilde tepki görmelerine rağmen bir şekilde varlıklarını sürdürüyorlar, çoğu zaman da sosyal medya üzerinde müstehcen esprilerin odağında yer alıyorlardı.

Adamlar silahlı terör örgütüymüş, kız çocuklarını tacizle suçlanıyorlarmış, casusluk faaliyetleri gösteriyorlarmış falan hikâye.

Eğitimlisinden cahiline, evlisinden bekârına, siyasetçisinden sünnetçisine herkes Kedicikler lakaplı örgüt üyeleri için salyalarını akıta akıta düştüler klavye başına.

Yok Emniyet’te şenlik varmış, yok kendileri bu örgütün şirketlerine kayyum atansalar işlerine dört elle sarılırlarmış… Ivır da zıvır. Sizin hiç ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu acaba?

Ayağındaki dona sahip çıkamayan bu tipler, daha dün “Kadınlar çiçektir, tecavüz edeni idam edelim” nidaları eşliğinde geziniyordu.

E siz şimdi tecavüzden başka bir şey mi yaptığınızı sanıyorsunuz?

Bu iğrenç esprilerinizle, akan salyalarınızla her ne suçla gözaltına alınmış olurlarsa olsunlar, bu kadınlara tecavüz etmiyor musunuz yani?

Yine geçtiğimiz hafta Çan ilçesinde kaybolan zihinsel problemleri olan 22 yaşındaki bir genç kıza Bursa’da en az 9 kişi tecavüz etti.

Bakın, burada iğrençliğin dozunu ne arttırıyor biliyor musunuz? Herifin biri genç bir kızın zihinsel engelini fark ediyor, ondan yararlanmayı kendine yediriyor ama bununla yetinmiyor. Bu şerefsiz arkadaşlarını arıyor. Hepimizin komşusu, ağabeyi, babası olacak bu pislik sürüsü de geliyor.

Bu adamlar tıpkı Adnan Oktar’ın yanındaki kadınlara günlerini göstermek için “tecavüzü” hak gören salyalı komşularımız, akrabalarımız gibi. Tek farkları, fırsatını bulmuşlar!

Yani sizin henüz fiiliyata dökmemiş olmanız, fırsatını bulduğunuzda yapmayacağınızı göstermez. Tam tersine potansiyel tecavüzcü olduğunuzu gösterir.

Tıpkı tüm canilerin önce hayvanlara, sonra küçük çocuklara ve ardından yaşlılara saldırarak kendilerini eğitmeleri gibi bu işler.

Bugün kullandığınız kelimelerle edersiniz tecavüzü. Fiiliyata dökmeniz sadece bir “Şeytana uyduk!” cümlesine bakar.

Zihninize çeki düzen verin artık. Ağzınızdan çıkanı hem kulağınız hem de aklınız duysun!

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com