BJK Derneği Kulübe Dönüştü

1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği, ‘1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ olarak yoluna devam etme kararı aldı. Dernek, Kulüp Dernek olarak yönetim kurulu üyeleriyle Perşembe akşamı basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği, ‘1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ olarak devam etme kararı aldı. Kulüp Yönetimi ve yönetim kurulu üyeleri Perşembe akşamı saat 19.00’da Çanak Otel’de basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya Beşiktaşlı olan Belediye Başkanvekili İbrahim Can Ergun ve eski Ak Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ da katıldı.

“ÇANAKKALE’YE DAHA FAYDALI OLMALIYIZ”

Düzenlenen toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Dom;  “Biz, 1905 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği’ni 2002 yılında 15 arkadaşımız ile birlikte kurduk. Bugüne kadar görev yapmış arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Biz, 2014’de göreve gelerek Çanakkale’nin yapı taşlarında bir değişiklik yapmak istedik. Kolay değil, bütün günümüzü buna ayırmak zorundayız. Biz dernek olarak Çanakkale’nin toplumsal bakış açısına, gençliğine önem veren insanlarız. Dedik ki biz artık bu işlerde çıtayı yukarı yükseltelim. 18 Mayıs’ta biz dernek olarak Gençlik Spor Kulübü adını alma kararı verdik. Zorlukların üstesinden geleceğimize inancımız sonsuz. Yeni bir yönetim oluşturarak bizi kırmayan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çanakkale’ye daha faydalı olmamız gerektiğini düşündük. Bu düşünceyi geniş kitlelere yaymak için çalışmalarımızı başlattık. Herkesin görüşünü aldık, derneğimiz bir bütün.” dedi.

“ÇANAKKALE’DE SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ”

Toplantıya eski Ak Parti İl Başkanı ve Derneğin 2. Başkanı Yeşim Karadağ  da katıldı. Karadağ düzenlenen etkinlik ile ilgili, “Çanakkale’de çok aktif bir dernektik. Bundan sonra spor faaliyetleri içerisinde bu aktiviteyi sürdürmek umarım bizlere nasip olur. Ben kulüpte ikinci başkan olarak görev yapacağım. Biz Çanakkale’de ne yapıyoruz? Biz Çanakkale’de sporun ve sporcunun yanında birçok etkinliğe katılıyoruz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlerde de varız” vurgusunda bulundu.

Belediye Başkanvekili İbrahim Can Ergun, “Yeni yönetime başarılar diliyorum” mesajını verdi.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com