Seçim Sonrası Omuz Omuza

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri ile oda seçimlerinin ardından Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ünal Özcan’ı ziyaret etti. Başkanlar sürecin ardından da birlikte çalışacaklarının mesajını verdi.

Cumhurbaşkanlığı, milletvekili ve oda seçimleri geride bırakılırken Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve ekibi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ünal Özcan’ı ziyaret etti.
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek; konuşmasında; “Ev sahipliği için teşekkür ediyoruz. Yeni bir yapılanma içerisindeler bizim gibi. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz yeni göreviniz. Yeni bir yapılanmaya girildi, bizim teşkilatımızda olduğu gibi. Yıllardır buraya emek verip, tanıyıp bilen başkanlarımıza başarılar diliyoruz. Taze kanda fayda vardır. İnşallah bu yönetim tarzlarımıza da yansır. Seçim sürecinin ardından Çanakkale’nin %70’i-80’i burada temsil ediliyor. Herkese candan bir merhaba demek istedik. Önümüzdeki yerel seçim sürecinde de bu desteğinizi bekliyoruz.” dedi.

“BİZİ DİNLEMELERİ ESNAFA VERDİKLERİ DEĞERİ GÖSTERİR”

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ünal Özcan, seçim sürecinin ardından aynı bakış açısıyla devam edileceğini belirterek;  “Biz nasıl bir seçim süreci geçirmişsek onlar da bir seçim süreci geçirdi. Onların göstermiş olduğu teveccüh çok güzel, buraya gelip bizleri dinlemeleri bize verdikleri değeri gösterir. Esnafa vermiş oldukları değeri gösteriri. Her zaman diyoruz; bizim sorunlarımıza çözüm olacak en büyük merci siyaset. Biz sorunlarımızı; ülkeyi yönetenlere ileterek beraber çalışacağız. Sayın başkanım göreve geldiğinden beri hep desteklerini gördük. Bundan sonra da Çanakkale’nin iyiliğine esnaf ve sanatkarlar olarak beraber çalışacağız.” dedi.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com