Çocukların mutluluğu görülmeye değer!

Çan Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ücretsiz yaz spor okullarının bu yıl onuncusu düzenleniyor. 7-12 Yaş arasındaki yüzlerce Çanlı çocuğun 19 Haziran’da başladığı Yaz Spor Okulları, çocuklara oldukça eğlenceli bir yaz tatili geçirmelerine sebep oluyor.

Çan Belediyesi’nin haberine göre; Çanlı çocuklar futbol, basketbol, voleybol, badminton, tekvando, karate ve güreş branşlarında eğitim alırken spor yapmanın ve yeni arkadaşlıklar edinmenin de keyfini çıkarıyor. Çanlı çocuklara kaliteli geçirilmiş bir yaz tatili imkânı sunan Çan Belediyesi 10. Yaz Spor Okulları ücretsiz olduğu için de yaz tatilini verimli geçirmek isteyen tüm çocuklara fırsat eşitliği sunmuş oluyor.

VELİLER VE ÇOCUKLAR MEMNUN

Çan Belediyesi 10. Yaz Spor Okullarına çocuklarını gönderen veliler ise Çan Belediyesinin gerçekleştirdiği bu organizasyonun çocuklarının gelişimine önemli katkılar sağladığının da altını çiziyor. Yeni arkadaşlıklar kuran çocuklarının hem bir spor branşını öğrenmeleri hem de bu vesileyle spor alışkanlığı edinmesi velilerin en çok mutlu olduğu konular arasında.

Yaz spor okullarına katılan çocuklarınsa katıldıkları branşlarda oldukça hevesli olmaları ise gözlerden kaçmıyor. Enerjilerini böyle geliştirici aktivitelerle deşarj eden çocuklar yeni kurdukları arkadaşlıklarıyla da oldukça mutlu ve neşeli görünüyor.

“ÇOCUKLAR BU YAZI ÇOK SEVDİ”

Çan Belediyesi 10. Yaz Spor Okullarındaki faaliyetleri yakından takip eden Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU ise gördüğü bu güzel manzara karşısında mutluluğunu şu cümlelerle ifade ediyor; “Çocuklarımız bu yazı çok sevdi… 10. Yaz Spor Okullarımızda çocuklarımız gönüllerince eğlenirken hem öğreniyor hem gelişiyor. Farklı alanlarda birçok spor etkinliğinin yapıldığı derslere katılan çocuklarımızın mutluluğu görülmeye değer. Çocuklarımızın daha kaliteli bir geleceğe sahip olmaları bizim için her şeyden kıymetli. Çünkü çocuklar için her şey değer…”

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com