Cansu yeniden Belediyespor’da!

Vestel Venüs Sultanlar Liginde mücadele edecek olan Çanakkale Belediyespor, kulüp binasında gerçekleşen törende eski oyuncusu pasör Cansu Aydınoğulları ile 1 senelik sözleşme imzaladı.

Çanakkale Belediyespor’un, Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele ettiği ilk yıl formasını giyen Cansu Aydınoğulları, geçtiğimiz yıl Bursa Büyükşehir Belediyespor’da forma giymesinin ardından yeniden Çanakkale’ye dönerek Çanakkale Belediyespor ile 1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Belediyespor kulüp binasında gerçekleştirilen törende konuşan Aydınoğulları yeniden Çanakkale’de olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. Voleybola İstanbul’da başladığını ve ilk dışarıya çıktığı kulübün Çanakkale olduğunu belirten 26 yaşındaki milli pasör , “Gözümü dışarıya burada açtım. Çanakkale aynı zaman da benim çok sevdiğim bir şehir. Çok sevdim ve yazlığımı buraya çok yakın bir yerde aldım. O sebeple burada olmaktan, bu kulüpte oynamaktan, bu aileye tekrardan dahil olmaktan çok mutluyum. Umarım bu yıl sizleri mutlu edecek, bu şehri mutlu edecek ve bu kulübü voleybolu seven insanları mutlu edecek maçlar oynayacağız ve başarılar kazanacağız” dedi.

Törende konuşan Çanakkale Belediyespor yöneticisi Levent Çetin ise kulübün 2018-2019 sezonu için iyi bir takım kurmak için çalışmalara devam ettiğini belirtti. Hazırlıklar çerçevesinde değerli bir oyuncuyla sözleşme imzaladıklarını söyleyen Çetin, “Kendisi daha öncede kulübümüzde oynamıştı ve biz onu bıraktığımızda hiçte memnun olmamıştık. Hayırlısıyla tekrar Çanakkale’ye getiriyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyesinde geçen sezon çok başarılı bir şekilde oynayan Cansu Aydınoğulları ile bugün kulübümüzle çalışması için sözleşmemizi imzalayacağız. Sanıyorum kendisi de Çanakkale’ye tekrar gelmekten mutlu olacaktır. Biz inşallah başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

Atakan AlkışBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com