Homeros Ödülü Prof Dr. Şahin’in

Troia Festivali çerçevesinde bilim, kültür ve sanat dalında başarı gösterenlere her sene verilen Homeros Ödülü’nün bu seneki sahibi Prof. Dr. Haluk Şahin olacak.
Troia Antik Kenti ve Anadolu Kültürünün tanıtımına ve Dünya Barışına katkıda bulunan ulusal ve uluslararası olmak üzere yazın, şiir, plastik sanatlar ve diğer sanat dalları ve bilimsel alanlarda ürün ortaya koyan başarılı kişilere verilen Homeros Ödülü’nün bu seneki sahibi Prof. Dr. Haluk Şahin olacak.
Prof. Dr. Şahin, Troia adına etkin çalışmalar yürüten bir isim. Şahin, 2002 yılında Osman Korfmann ve Prof. Dr. Cevat Çapan ile birlikte Bozcaada’da Ozan’ın Günü ve Homeros Okuması etkinlikleri başlatan kişidir. 55. Uluslararası Troia Festivali’nde 11 Ağustos Cumartesi günü saat 18:30’da Özgürlük Parkı’nda “Troyalılar Türk müydü?” adlı söyleşide bulunacak. Prof. Dr. Şahin’in ödülü Truva Antik Kenti’nde düzenlenecek törende verilecek.

Atakan Alkış

 3 yorum

  1. Sevgili Haluk,
    Başarını kutluyor, Belgin’e ve sana sağlıklı günler diliyoruz.
    Ulya-İlhan

  2. Binnaz Melin

    Sevgili dostumu yürekten kutluyorum. Ona, Belgin’e sevgiler. Ayvalık’a bekliyoruz.

  3. Çok mutlu oldum. Hocayı candan kutluyorum. Ayrıca söyleşi konu başlığı da gerçekten çok çekici. Orada olmak isterim. Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com