Belediyesporlu Yüzücüler Göz Doldurdu

Çanakkale Belediyespor Kulübü, Yüzme Şenlikleri’nde aldıkları madalyalar ile gururlandırdı.

Çanakkale Belediyespor Kulübü yüzücüleri, 13 Temmuz’da gerçekleşen Çanakkale-Ayvacık Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda Yüzme Şenlikleri’ne 16 sporcu ile katıldı. Çekişmeli geçen müsabakalarda dereceleri ile başarı kürsüsünde yerlerini alan sporcular, madalyalarıyla gururlandırdı.
Çanakkale Belediyespor Kulübü, müsabakalarla ilgili açıklamasında; “Baş Antrenörümüz Nehir Çakır olmak üzere tüm antrenör, sporcu ve velilerimizi kutluyoruz.” dedi.

Sporcuların aldıkları dereceler ise şöyle;

Umut Ekin ERDEM

50 m serbest 1. si Altın Madalya

100 m serbest 1. si Altın Madalya

50 m kelebek 1. si Altın Madalya

50 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

Eda Naz GÜRSES

50 m serbest 1. si Altın Madalya

50 m kelebek 1. si Altın Madalya

50 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

100 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

Elif Ada ÇAKICI

50 m kelebek 1. si Altın Madalya

100 m kelebek 1. si Altın Madalya

50 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

100 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

Deniz KAVDIR

50 m serbest 1. si Altın Madalya

100 m serbest 1. si Altın Madalya

50 m kelebek 1. si Altın Madalya

100 m kelebek 1. si Altın Madalya

Eylül EKİNCİ

50 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

100 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

50 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

Emiralp MALTEPE

50 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

100 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

50 m serbest 1. si Altın Madalya

100 m kelebek 1. si Altın Madalya

Eylül Kayra ARKAN

50 m serbest 1. si Altın Madalya

50 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

50 m kelebek 1. si Altın Madalya

100 m kelebek 1. si Altın Madalya

 Batuhan SAĞIN

100 m kelebek 1. si Gümüş Madalya

50 m serbest 2.si Gümüş Madalya

100 m serbest 2. si Gümüş Madalya

50 m kelebek 2. si Gümüş Madalya

Efe BAYKAL

50 m serbest 1. si Altın Madalya

100 m serbest 1. si Altın Madalya

50 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

100 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

Hasan Can KORKMAZ

50 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

100 m kurbağalama 2.si Gümüş Madalya

50 m kelebek 3.sü Bronz Madalya

50 m serbest 4.sü

Emirhan CANDAN

100 m kelebek 2.si Gümüş Madalya

50 m Kelebek 4.sü

100 m serbest 4.sü

Elif Beyza MENGENECİ

50 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

100 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

50 m kurbağalama 2.si Gümüş Madalya

100 m kurbağalama 2.si gümüş Madalya

Ahmet ACAR

50 m serbest 1. si Altın Madalya

50 m kurbağalama 2. Si Gümüş Madalya

 Hazal KORKMAZ

100 m kurbağalama 1. si Altın Madalya

50 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

100 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

50 m kurbağalama 2.si Gümüş Madalya

Ezgi CANDAN

50 m serbest 2.si Gümüş Madalya

100 m serbest 2.si Gümüş Madalya

50 m sırtüstü 2.si Gümüş Madalya

100 m sırtüstü 2.si Gümüş Madalya

 İlayda TABAK

50 m serbest 1. si Altın Madalya

100 m serbest 1. si Altın Madalya

50 m sırtüstü 1. si Altın Madalya

100 m sırtüstü 1. si Altın Madalya



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com