“Çanakkale’de Birinci Olduk”

4 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Dün saat 14.00’te CHP İl Yönetimi Millet İttifakı içerisinde ortaklık içerisinde bulunduğu Saadet Partisi İl Yönetimine ziyarette bulundu. CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, “Sorumluluk alanımız olan Çanakkale’de birinci olduk” dedi.

CHP İl Yönetimi dün saat 14.00’te Saadet Partisi İl Yönetimi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette ittifakın ortak hareket edilmesi gereken hususlarda devam edeceği vurgulandı.

“Seçim Döneminde Güzel İşler Yaptık”

Ziyaretle ilgili ev sahibi olan Saadet Partisi İl Başkanı Süleyman Saçıkara, “Çok değerli Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve heyeti bugün bize geldiler. Hoş geldiler. Biz kendileri ile beraber seçim döneminde çok güzel işler yaptık. Bundan önce de çok güzel işler yapmıştık. İnşallah bundan sonra da çok güzel işlere imza atacağız hep beraber. Geldikleri için başkanımıza ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

“Sık Sık Bir Araya Geleceğiz”

CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan ise Saçıkara’nın açıklamalarından sonra, “Biz bu seçimlere millet ittifakı olarak katıldık genel seçimlere. Biz öncelikli sorumluluk alanımız Çanakkale olarak Çanakkale’de birinci parti olduk. Millet İttifakı Çanakkale’de başarılı olmuştur. Daha sonra milletvekili oylarında da Millet İttifakı 2 Cumhur İttifakı 2 milletvekili almıştır. Bu süreç içerisinde gerçekten iyi ilişkiler içerisinde karşılıklı iş birliği çerçevesinde güzel işler yaptık. Seçim sonuçları da bunu açık ve net bir şekilde gösteriyor. Söz konusu milletimiz ise biz siyasete bir kenara bırakıp Türk siyasi hayatında örnek sayılabilecek, örnek gösterilebilecek şekilde seçimlere beraber girdik. Bundan sonraki süreçte de hem Çanakkale için hem de Türkiye için ne yapılması gerekiyorsa ortak iş birliğimiz devam edecektir. Sık sık bir araya gelip karşılıklı görüş alışverişinde bulunacağız. Bu süreç içerisindeki hem çalışmalarına hem desteklerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” cümlelerini kurdu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 13/07/2018, Cuma günü yayınlandı, 93 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com