Alt Yapıya Devam

Çanakkale Belediyesi tarafından alt yapı çalışmaları son sürat devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Atatürk Caddesi ile Veliyaşin Caddesi’nin kesişim bölgesinde alt yapı çalışması başladı.

Çanakkale Belediyesi tarafından hızla sürdürülen ve sene boyunca kentin farklı noktalarında yapılan alt yapı çalışmaları son sürat devam ediyor. Belediye özellikle kent içerisinde yoğun kullanılan bölgelerin alt yapı çalışmasına öncelik vermiş gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde Atatürk Caddesi ile Veliyaşin Caddesi’nin kesişiminde kalan bölgede yağmur suyu kanalları ve kanalizasyon çalışması yürütüldü. Sabah saatlerinde başlayan çalışmalar akşam saatlerine kadar devam etti.

Bölgede çalışmalardan dolayı Veliyaşin Caddesi trafiğe kapatıldı. Bölgede çalışmalar sırasında her hangi bir sorun yaşanmaması için güvenlik önlemleri alındı.

Tunahan ÜnsalBir Yorum

  1. Yeliz erkul güzeldere

    Barbaros mahallesi sedir sokakta alt yapı sorunumuz var türk telokom hemen yan sokakta oldugu halde halaa bizim sokagın alt yapısı olmadı, alt yapısı olmadığından sokak asfaltıda yapılmıyor ve toprak yol hemen yan caddede yol asfalt yapılıyor ama bizim sokagın alt yapısı tamamlanmadığı için hergün toz toprak evin içinde.Bu bölgeye lütfen birileri el atsın hem internet hemde yol problemimiz çözülsün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com