Limak’tan 328 Bin Aboneye Hizmet

Çanakkale’nin elektrik ihtiyacını karşılayan Limak Enerji Şirketi Yöneticileri, dün Çanakkaleli basın mensuplarıyla bir araya geldi. Çanakkale genelinde 328 bin 487 abone sayısı bulunan ve Türkiye genelinde 5 milyon kişiye hizmet veren Limak Enerji yöneticileri, faaliyetler konusunda bilgilendirmelerde bulundular.

Gerçekleşen basın toplantısına, Genel Müdür Eli Erman Aytac, Çanakkale Bölge Müdürü Gökhan Vanlıoğlu ve Kurumsal İletişim Ekibi katıldı. Toplantıda Limak Enerji’nin Çanakkale’deki faaliyetleri konusunda görüşler belirtildi. Limak Enerji Genel Müdürü Ali Erman Aytac, 5 milyon kişiye hizmet verdiklerini vurguladı.

“ÇANAKKALE’DE ABONE SAYISI 328 BİN 487”

Toplantıda Limak Enerji Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “5 milyon nüfusa hizmet veriyoruz. 100 civarındaki müşteri işlem merkezimizde abonelik, fatura ödeme, bilgi güncelleme, güvence bedeli iadesi gibi hizmetleri sunuyoruz. Çanakkale Bölge Müdürlüğü toplam abone sayısı,  328 bin 487. Çanakkale Bölge, Biga, Bozcaada, Çan, Müdürlüğüne bağlı ilçeler, Ayvacık, Bayramiç Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Merkez, Yenice. 2018 Haziran ayı itibari ile Çanakkale bölgesinde %3,5, oranında bir abone sayısı artışı söz konusu. İlçelerin dağılımına göre demografik bir ayrım yaptığımızda, 233.338 erkek, 70.324 kadın abonemiz bulunuyor. Abone sayımızın en çok arttığı ilçe olarak Gökçeada göze çarpıyor. En fazla faal abone sayımız ise Merkez ilçesinde yer alıyor.

“142 ŞİRKET ARASINDA 3 ÜNCÜLÜĞE YÜKSELDİK”

2017 yılında perakende satış faaliyetinde bulunan 142 şirket arasında 3’üncülüğe yükseldik. 2017 yılında Türkiye’deki elektrik tüketim artışı oranı yüzde 6,30 iken, Limak Enerji olarak satış hacmimizi yüzde 29 artırarak, elektrik satışındaki payımızı yüzde 5,34’ten yüzde 6,59’a çıkardık. Elektrik satış miktarımız, 134 ülkenin elektrik tüketiminden daha fazla. 2017 yılında hizmet verdiğimiz 4 şehir dışında, 62 ilde daha satış gerçekleştirerek Van’dan İzmir’e, İstanbul’dan Gaziantep’e kadar geniş bir coğrafyada müşteri ve acente ağına ulaştık” şeklinde konuştu.

“YÜZDE 90 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLADIK”

Daha sonrasında konuşan Çanakkale Bölge Müdürü Gökhan Vanlıoğlu ise, “Çanakkale olarak biz 2 kıtada 11 ilçe ve il merkezi ile birlikte 12 merkezde hizmet sağlıyoruz. 11 tane yetkili işlem merkezimiz 6 tane de müşteri işlem merkezimiz var. Bu 17 merkezde konforlu ve müşterilere yakın noktalarda hizmet veriyoruz. Buralarda hızlı bir şekilde müşterilerimizi bekletmeden bütün işlemlerini tamamlayacak şekilde bir sistem kurduk. Müşteri memnuniyetini arttırıcı çalışmalarımız devam ediyor. Zaten Çanakkale bölgesinde de Genel Müdürümüzün bahsettiği gibi anket çalışmaları yapılıyor. Burada yüzde 90 civarında müşteri memnuniyetini sağlamış bulunuyoruz. Çanakkale olarak daha iyi çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com