Bir Yastıkta Kocayın…

Gazetemizin eski muhabirlerinden Ali Murat Akbaş, bir yıldır nişanlı olduğu Pınar Dikici ile bu hafta sonu Biga’da dünyaevine girdi. Genç çifti, Çanakkale basın camiası da yalnız bırakmadı.

Gazetemizin seneler öncesinin başarılı muhabirlerinden olan Ali Murat Akbaş, şimdilerde Tv8 kanalında basın emekçiliğine hız kesmeden devam ediyor. Gündem Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra pek çok ulusal kanalda emek veren muhabir arkadaşımız Ali Murat Akbaş, 14 Ekim 2017 tarihinden beri nişanlı olduğu Pınar Dikici ile hafta sonu hayatını birleştirdi.

Biga’da Köşklübağ Düğün Salonu’nda görkemli bir düğün töreniyle dünyaevine giren çifti, Akbaş’ı eski patronu (Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi) Ali Güngör Yıldız ile Cemal Oral başta olmak üzere Çanakkale’de birlikte çalıştığı dönemki basın mensupları da yalnız bırakmadı. Evlatlarının mürüvvetini gören, Damat Ali Murat’ın anne-babası Fatma ve İbrahim Akbaş çifti ile gelin Pınar’ın anne-babası Hülya ve Hasan Dikici çiftinin mutluluğu ise görülmeye değerdi.

Çiftin Çanakkale’deki düğün törenini kaçıranlar ise 14 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul Bahçelievler’deki Piramit Düğün & Davet Salonu’nda düzenlenecek nikah/düğün törenine eşlik edebilecek.

Gündem Ailesi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

Eylem GözeldereBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com