Sıradan Bir Gün Hezeyanı A.Ş.

Bahar aylarında romantizmam azar. Bacaklarımda tatlı bir halsizlik hissederim, aşk damlacıkları taşıyan bulutlar yeterince yüklüdür anlarım. Beklerim yağmurun dinmesini. Sonra yağmur yağar. Kendimi aşk yağmurunda ıslatırım. Zaten bir aşık olmadan önce ıslanırım yağmurda, bir de aşkımdan ayrıldıktan sonra. Birincisi umutla ilgilidir, ikincisi ağladığımı kimseler görmesin diyedir. (whitesnake – crying in the rain) Bir gün yağmur yağdı, ıslandım sonra aşık oldum. Sevgilimin adını tahmin edersiniz! Talaş.

Bir gün aşkım, canım, her şeyim, insanlığa armağan, ezilen halklara umut, yanan Olimpos ateşinin sönmemesinin tek sebebi Talaşcığımla dışarı çıkmaya karar verdik. Dışarı çıkma kararını şu şekilde aldık.

-Tuuuunç!!! Aşkım uyan hadi hava çok güzeeel!! Hadi hadi hadi.

-Talaş’ııım. Sen istersinde çıkmaz mıyız.

-Talaş’ım deme bana be! Zaten kelime yeterince itici bi de Kadir İnanır tonuyla söylüyosun!! Allah Allah.

-Hehehe. Tamam tamam sustum. Hadi çıkalım.

Yolda yürürken sıcak dolayısı ile el ele tutuşmadık. Bu beni duygusal bir boşluğa itmiş olacak ki sürekli iltifat etmek istiyordum. Tabi bu iltifatlar Talaş’ı bayıyordu. Aslında normalde böyle şeyler söyleyecek bir insan değilimdir. Gelin görün ki baş başa iken sevdiceğini yücelten bir erkek modelini oynamak yaratıcı bir oyun gibi geliyordu.

-Tunç yeter aşkım! N’olur yeter. Tamam beni çok seviyosun ama iltifat etmeyi bırak artık.

-Öff iyi be.

Yürümeye devam ettik. Sus-pus.

Bir ara yolun karşısına geçmek üzere yaya yolunun ucunda durduk. Arabalar vızır vızır geçiyordu. Talaş bir yandan alnında biriken teri siliyor bir yandan “offf hadiiiğğ” diye söyleniyordu. Sonra birden bana döndü.

-Ne bakıyosun be?

-Karşıdan karşıya geçicez ya.

-Eeee yola baksana madem. Ezilmek mi istiyorsun?

-Ben karşıdan karşıya geçerken ÖNCE SANA, SONRA SANA, SONRA TEKRAR SANA BAKAR öyle geçerim.

-Ahmak!!!!!!

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com