86 Vatandaşın Ev Temizliğine Destek

Biga Belediyesi’nin sosyal  projeleri  devam ediyor. Belediye ekipleri kimsesiz ve yardıma muhtaç Bigalıları yalnız bırakmıyor. 86 vatandaşa hizmet veren ekip, önemli işlere imza atıyor.

Biga Belediyesi’nin haberine göre; Haftanın 5 günü çalışan 3 kişilik ekip; evlerde halı yıkama, cam silme, toz alma, mutfak temizliği gibi detaylı ev temizliği gerçekleştiriyorlar. Biga sosyal belediyecilik adı altında ve Başkanı İsmail Işık başkanlığında önemli işlere imza atıyor.

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık yaptığı kısa açıklamada; “Biga Belediyesi olarak doğumdan ölüme hemşehrilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Hedefimiz hem sosyal belediyecilik uygulamalarıyla vatandaşımızın yanında olmak, hem de vatandaşlarımızın sosyalleşmesi için yatırımlar yapmak. Yola bu amaçla çıktık ve bugün Biga’da bu amacımızı büyük oranda gerçekleştirdik. Şuan devam eden yatırımlarımız var. Planladıklarımız var. Biga’mızda yaşattığımız değişim ve gelişimi sürdürülebilir hale getirmek için yeni yol haritamızı da hazırladık. İlçemizde Biga Belediyesi’nin dokunmadığı bir vatandaşımız kalmasın diye çalışıyoruz. Kimsenin yatağa aç girmediği bir ilçe haline geldik. Daha iyisi için çalışıyoruz.” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com