Motosiklet Yassak!

Kentin Cuma günleri en kalabalık alanlarından olan Kapalı Pazar yerinde belirlenmiş bazı kurallar mevcut. Bu kurallar kapsamında Pazar alanına motosiklet ile girilmesi yasak… Yasak olmasına rağmen her Cuma günü Pazar alanında yeni bir motosiklet vakası yaşanıyor.

Kentin ekonomik nabzının arttığı ve Cuma günlerinde en kalabalık alanlarından olan kapalı Pazar yerinde motosiklet sorunu meydana geldi. Pazar alanının içerisine 3 numaralı kapıdan giren motosiklet sürücüsü vatandaşların tepkisini çekti. 3 nolu kapının hemen yanında girerken motosiklet sürücü giremez levhasını da gören vatandaş kafasına göre takıldı. Bu düşüncesiz fevrilik bir anda ortamı germeye yetti. Pazarda motosiklet sürücüsüne birçok kentli tepki gösterdi.

3 nolu kapı sadece motosiklet sorunu ile değil araç sorunu ile de dikkat çekti. 17 AB 003 plakalı araç sürücüsü otomobilini tam kapı girişine koyarak, pazardan çıkmak ve girmek isteyenlerin hakkını gasp etti. Pazar arabası ile kapıdan geçmeye çalışan yaşlı kentliler duyarsız sürücünün kulaklarını çınlattı.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com