Aksaz Halk Plajı yaşlıları ağırladı

Biga Belediyesi Aksaz Halk Plajı ve Sosyal Tesisleri yaz sezonu ile birlikte ilgi görüyor. Haftanın 7 günü açık olan tesislere hafta sonları Biga Belediyesi hizmet binası önünden kalkan ücretsiz otobüslerle gidilebiliyor.

Biga Belediyesi’nin haberine göre; mücavir alanında yer alan Aksaz’daki Halk Plajı ve Sosyal Tesislerin BİSEV Huzurevi’nden gelen ziyaretçilere ev sahipliği yaptı. Çocuklar gibi bir gün geçiren huzurevi sakinleri, denizin tadını çıkardılar.Güzel bir gün geçirdiklerini ifade eden huzurevi sakinlerine Biga Belediyesi çay ve simit ikram etti.

Sosyal tesisler hakkında bilgi veren Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, “Ramazan ayının ve bayramının geçmesiyle Aksaz Halk Plajı ve Sosyal Tesisleri’ni halkımızın kullanabileceği şekilde temiz ve bakımlı hale getirdik. Eksikleri giderdik. Hafta sonları araçlarımızla ücretsiz olarak yolcu taşımaya başladık. Cankurtaran kulesini ve güvenli yüzme için şeritleri aldık. Tesisimizde 2 arkadaşımız görevli. Tüm halkımızı Aksaz’daki halk plajımıza mutlaka bekliyorum. Bu hizmet halkımız için. Sosyal belediyecilik konusunda 4 yılda yaptığımız çalışmalarla dikkat çekmeyi başardık ve Biga Belediyesi olarak örnek gösteriliyoruz. Halkımızın katılımın daha çok arttığı bir sosyal belediyecilik anlayışını sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.Bir Yorum

  1. Harika bir plaj gerçekten şiddetle tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com