Efsane geri döndü

Çanakkale Belediyespor’un Vestel Sultanlar Ligine ilk çıktığı yıl ligde kalma başarısını gösteren Dragan Nesic, bir artı bir yıllığına prensipte anlaşılarak takımın başına yeniden getiriliyor.

Belediyespor’un  yeni başkanı olarak bakılan Süleyman Uysal’ın özel gayret ve girişimleri ile gerçekleştirilen transferde Dragan Nesic ile yola devam kararı alınmış oldu. Başarısız olduğu için sezon içinde kulüple ilişkisi kesilen Üzeyir Özdurak’la olan anlaşma da karşılıklı olarak fesih edildi.

Özdurak engelini aşan Süleyman Uysal, Çanakkale Voleybolseverler için efsane olarak bilinen Teknik Direktör Dragan Nesic’i takımın başına yeniden getiren isim olmuş oldu. Dragan’ın direktifleri doğrultusunda transfer çalışmalarına da başladı. Lige çıkıldığı yıl Çanakkale Belediye forması giyen, Pasör Cansu Aydınoğulları, geçtiğimiz yıl sezon sonu kiralık olarak takımda oynayan Libero Ceren Cihan Önal ile kesin anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Bu arada 4 numara için istenen oyuncu ile de anlaşmanın ön koşullarının oluştuğu belirtildi.

Yeni Başkan gözüyle bakılan Süleyman Uysal’ın transfer komitesinde geçtiğimiz yılın aksine, bu sezon Çanakkale formasını canla başla terletecek oyuncuların takıma kazandırılmasını istediği öğrenildi. Teknik Direktör Nesic’in belirlediği isimler ile görüşmeler yapıldığı açıklandı. Yabancı oyuncu kontenjanının da dünya kupası maçlarından sonra yapılacağı öğrenildi.

Güngör YıldızBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com