Çikolataya kadın eli değdi

Kadın esnaf sayısı bakımından oldukça ileri seviyelerde olan Çanakkale’de yine iki girişimci kadın sayesinde çikolataya kadın eli değdi.

Değirmenlik Sokak’ta dün saat 14.00’de Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın katılımlarıyla iki kadın girişimcinin girişimleri ile Çikolata rüyası açıldı. Sibel Kocabıyık ve Hilal Uysal tarafından açılan Çikolata Dünyası müşterilerini bekliyor.

“ESNAF MUTLU İSE KENT MUTLUDUR”

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan açılış sırasında, “Yine bir esnafımızın iş yerinin açılışını gerçekleştirdik. İnsanlar umut ve cesaretle iş yeri açmaya devam ediyor. Kentimizde de böyle renkli dükkânların olması çok güzel bir şey. Umarım işler düzelir ve daha çok dükkân açılır açılan dükkânlar bereketli kazançlar elde ederler.  Çünkü esnaf ne kadar mutlu ise kent o kadar mutlu olur. Dükkâna gelen vatandaş esnaftan ya mutluluğu alır ya derdi alır.  Hem dükkân tatlı, hem esnaf umutlu ve mutlu olur” dedi.

“ALTERNATİF BİR ÇİKOLATACI AÇMAK İSTEDİK”

Dükkan sahiplerinden Sibel Kocabıyık ise, “Çanakkale’de alternatif bir çikolata dükkânı açmak istedik. Çikolatalarımız el yapımı özel çikolatalardır. Türk kahvesi satışımız ve içeride masalarımız da var. En kaliteli hizmeti vermek için kentlileri dükkânımıza bekliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Tunahan Ünsal – Merve ZıpkınBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com