Bu da AK Parti’nin zafer pilavı

27. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri Pazar Günü gerçekleştirildi. Gece zafer kutlamalarını yapan AK Partililer, dün saat 13:00’te de Cumhuriyet Meydanı’nda zafer pilavı dağıttı.

27. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin ardından galibiyet sevinciyle meydanlara çıkan Ak Parti, dün saat 13:00’te Cumhuriyet Meydanı’nda pilav dağıttı. Kazan kazan pilavın dağıtımı yapılırken vatandaşlar da meydanda kuyruklar oluşturdu.

“COŞKUYU BERABER YAŞAYALIM İSTEDİK”
Pilav dağıtımı esnasında İl Başkanı Gültekin Yıldız, İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve parti yönetimi de meydandaydı. Kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Yıldız; “Bugün 25 Haziran, yepyeni bir günde hemşerilerimizle bir araya geldik. Bayram yeni geçmişti ama bir bayram daha yaşadık. Biz de bu bayram için pilav dağıtımında bulunalım dedik. Bu coşkuyu beraber yaşayalım istedik. İnşallah hem Türkiye için hem de Çanakkale için yeni bir başlangıç olacak. Yeni bir sisteme geçtik. Daha güçlü bir meclis, daha güçlü bir yürütme, bağımsız bir yargı Türkiye’nin önünü açacak. Tam bağımsız bir Türkiye, özgürce yaşayacağımız bir Türkiye’nin temellerini attık. Cumhurbaşkanımızın halkımızın teveccühü ile seçilmiş olması, bu sistemin uygulanması bakımından en büyük şans olacaktır. Ülkemizi, Çanakkale’mizi, çocuklarımızı çok güzel günler bekliyor.” dedi.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com