25 HAZİRAN

Seçimler yapıldı. Tahmin ettiğimiz gibi, Cumhur ittifakı kazandı. Muhalefet, milletin teveccühüne saygı göstermeyip, şöyle oldu böyle oldu diyerek mızıkçılık yapmaya başladı. Naçizane biz, 5 Haziran 2018 tarihinde, bununla ilgili yazımızı, yeniden yayınlıyoruz.

ÇANAKKALE GÜNDEM GAZETESİ-5 HAZİRAN YAZIMIZ
Seçim bitti. Ertesi gün, Artçıları konuşulmaya başlandı. Buyurun. 24 Haziran seçim sonuçlarının belli olduğu günden sonraki yansımalar. Televizyon ve Gazetelerin manşetlerinde ateşler püskürüyor. “Seçimde hile var.” Adamlar 16 yıldır kazanıyor. Bilgisayar oyunu. Zaten sandıkları taşıma kararı çıkınca, ne olacağı belliydi. Sandık kurullarının statüsünün değişmesi, iktidara yaradı. İktidar, kazanmak için her türlü taktiği, kanun değişikliğini yaptı. Zeytinburnu’ndaki çöplükte, mühürsüz oy pusulaları bulundu. Bu seçim yasal değildir. Anayasa Mahkemesine iptal için başvuracağız. Hatta, Avrupa İnsan hakları mahkemesine bile taşıyacağız. Adaletli bir seçim olmamıştır. İktidar,seçim öncesi, seçim rüşveti dağıtmıştır. Emeklilere bayram ikramiyesi vermek nereden çıktı? Böyle bir seçim, böyle bir sonuç Kabul Edilemez. Anketler başka gösteriyordu. Nasıl olur da Erdoğan birinci turda %57 oy alır? Nasıl olur Cumhur ittifakı 400’e yakın milletvekili kazanır? Kesin hile var. İyi saatte olsunların en az 100 vekili çalındı. HDP baraj altında bırakıldı. Oysa ki, bizim seçmenlerin çoğu bu partiye oy vermişti. Muharrem İnce’nin aldığı %19 oy gerçek değildir. Hilelidir. Adamın söylediği boşa çıktı. Apoletleri sökemedi. Yahu, bu Ak Parti 16-17 yıldır kazanıyordu. Şimdi bir de ilave olarak MHP çıktı. Oysa ki, herkes MHP bitti. MHP diye bir Parti kalmadı diye yırtınıyordu. Peki, MHP yoksa bu oylar, bu vekiller uzaydan mı geldi? Demek ki burada da bir hile var. Sağ gösterip sol vurdular. Bizim hevesimiz başka bahara kaldı. Baharı bekleyen kumrular gibi daha çoook beklersiniz! Haydeee. İki bıyık bükümü sağa. Bir evlek ilerüüü. Haydi Abbas. 25 Haziran diyordun. İşte oldu akşam. Kurun bakalım çilingir sofralarınızı. Vurun rakının dibine. Başka türlü dağılmaz bu düşünce.” Bu yazıyı tam 19 gün önce yazmıştık. Dün itibarı ile bunların yaşandığını göreceksiniz.

TEBRİK EDİYORUZ

Yeni bir sisteme girmiş bulunuyoruz. Türkiye’nin önünü açacak bu sistemin baş mimarı Sayın Devlet Bahçeli’dir. Ve seçimin iki kazananı vardır. Sayın Erdoğan ve Bahçeli’dir. Tamam dediler. Abbas yolcu diye alay ettiler. Şimdi, Bodrum’da yüzlerini güneşe dönmek üzere tatile çıktılar. Millet ne derse odur. Kimse milletin oyuna, düşüncesine tekel koyamaz. Ayrıca bu millet Koyun da değildir. Biline… Biz, Türk milliyetçileri için önemli olan memleketin bekası ve milletin refahıdır. Sağlıcakla kalınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com