Ak Parti Tam Teşkilat Oy Verdi #seçimgündemi

Çanakkale Ak Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Jülide İskenderoğlu’na İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oy kullanırken Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız ve Çanakkale Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu eşlik etti.

Çanakkale Ak Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Jülide İskenderoğlu, Çanakkale İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 1134 nolu sandıkta oyunu kullandı. Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız ve Çanakkale Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu ile birlikte oy kullanmaya gelen İskenderoğlu; “24 Haziran seçimlerimiz; ülkemize, devletimize, milletimize hayırlı olsun. Elimizden geldiğince davamızı, yaptıklarımız, yapacaklarımızı anlattık. Takdir milletimizindir, onların aldıkları karar saygı duyuyoruz. Umarım sağduyulu milletimiz, istikrardan yana oyunu kullanacaktır. Basın mensuplarına da teşekkür ediyorum, en az bizim kadar çalıştılar.” şeklinde konuştu.
İskenderoğlu’nun ardından konuşan Yıldız; “Öncelikle Çanakkale’mize ve ülkemize hayırlı olsun. Yoğun bir seçim kampanyası dönemi geçirdik. Sokak sokak gezdik, kendimizi anlattık. halkımızdan gelecek sonuç her türlü başımızın üstünde. İnşallah bu Türkiye için bir sıçrama Çanakkale için yatırımlar adına yeni bir adım olacak.” dedi.
Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız’ın Şinasi Figen Bayraktar Ortaokulu’nda oy kullanacağı öğrenildi.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com