Seçime 1 Kala

Seçime 1 gün kala siyasi partiler ve adaylar, ilçe ilçe çalışmaya son hızla devam ediyor. Çanakkale’nin milletvekili adayları kent merkezi, ilçeler ve köylerde çalışmalarını sürdürerek vatandaşa seçim öncesi son dokunuşlarını yapıyor.

Türkiye, 24 Haziran pazar günü ülkenin kaderini belirleyecek seçimlere gidiyor. Seçim öncesinde ise partilerin çalışmaları hız kesmiyor. Özellikle son 10 gün, propaganda sürecinde  partiler vatandaşın oyu için birbiriyle yarıştı.
Cumhurbaşkanı adayları tarafından ülkenin geleceğine dair vaatler açıklanırken, vekiller ve yerel parti yönetimleri illerdeki çalışmalarını hızlandırdı.
Geçtiğimiz cuma günü, seçimlere 1 gün kalmasına rağmen çalışmaya devam eden partililer, il merkezinde çalışmalar yaptı.
Önceki gece Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale 1. sıra Adayı Bülent Turan, Bayramiç’te Türkmeneli’ne giderek köylülerle buluştu.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcı ve Çanakkale 1. sıra Adayı Muharrem Erkek, Ayvacıklılarla bir araya geldi.
İyi Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Rıdvan Uz, beraberindeki partililerle birlikte esnafı gezerek broşür ve karanfil dağıttı.
Ak Parti Çanakkale 2. sıra Milletvekili Adayı Jülide İskenderoğlu ve beraberindeki partililer, esnafı gezerek kolaylıklar diledi. Aynı zamanda esnafa Ak Parti broşürleri dağıtıldı.
Çanakkale CHP 2. sıra Milletvekili Adayı Özgür Ceylan, Ayvacık esnafını gezdikten sonra Bahçedere, Çamkalabak ve Çamiçi köylerini gezdi.
Diğer yandan Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, kentin çeşitli noktaları ve alışveriş merkezinde kentlilerle bir araya geldi.
Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili Adayları da kent merkezi ve ilçelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com