Öğretmenler öğrenci oldu

Öğretmenler, okulların kapanması ile “2018 Haziran Dönemi Mesleki Çalışma Programı” kapsamında, Öğretim Programı ve Kazanımlar, Öğretim Yöntem ve Teknikleri, Öğretim Materyalleri, Sosyal Kültürel Etkinlikler, Değerler Eğitimi, Ölçme ve Değerlendirme, Mesleki Gelişim konularında gerçekleştirilen seminer çalışmalarına devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü haberine göre; İl Müdürü Osman Özkan, “2018 Haziran Dönemi Mesleki Çalışma Programı” kapsamında seminer çalışmaları devam eden Ezine Gazi İlkokulu ve Ortaokulu öğretmenlerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında gerçekleştirilen eğitim ve öğretim faaliyetlerini değerlendirmek, öğrencilerin gelişimleri konusunda bilgi almak ve “2018 Haziran Dönemi Mesleki Çalışma Programı” kapsamında yapılan çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak amaçlarıyla toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıda öğretmenler ile yıl sonu değerlendirmesi yapan İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, başarılı çalışmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com