İnce ile birlikte 81 Milyon vatandaşımız kazanacak

Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, 24 Haziran seçimine çok az bir süre kala seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor ve ilçe ilçe, köy köy ziyaretleriyle Çanakkale ve ilçelerinde sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmıyor.

Muharrem İnce, 81 Milyon vatandaşımızın Cumhurbaşkanı olacak, Cumhuriyet Halk Partimiz ülkemizin içinde bulunduğu zorlu şartların çaresi olacak diyerek Yeniceli hemşehrilerinden partisine ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek istedi.

Bayırlarda koyunlarını otlatan hemşehrileriyle, köylerde süt dökmeye giden kadınlarla ve kahvelerdeki vatandaşlarla bir bir sohbet ederek Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin vaatlerini ve hedeflerini anlatan Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, şunları aktardı:

“Hayvancılık yapan çiftçimizin girdi maliyetlerinin düşürülmesi yerine ithal etme yoluyla yerli üreticimizle rekabet ediliyor, Çiftçimizin sorunları görmezden gelindi ve yalnızlaştırıldı. Üstelik Ülkemizin temel sorunlarını 16 yıldır çözemeyen AKP’nin şimdiki vaatleri de, ülkemizin içinde bulunduğu sorunların çözümü yönünde değildir.

CUMHURBAŞKANIMIZ İNCE OLDUĞUNDAKİ İLK 100 GÜNDE…

Kamu’da yükselme adil ve liyakatlı olacak. Polise, öğretmene, din görevlisine 3600 ek göstergesini vereceğiz. Kamu bankalarını yeniden düzenleyeceğiz. AB ile müzakerelere hemen başlayacağız. Bölünen üniversiteleri hemen birleştireceğiz. Hiçbir sınavdan ücret alınmayacak. Gençler 19 Mayıs ve 29 Ekim’de gençlik bursu alacaksınız. 24 Kasım’da her öğretmen bir maaş ikramiye alacak. Mazot çiftçiye 3 TL olacak.

Tarımsal destekleri çiftçinin girdi maliyetlerini hesaplayarak ve üzerine çiftçinin karını ekleyerek belirleyecek ve bir yıl önceden açıklayacağız. Destek tutarlarını en az enflasyon oranı kadar artıracağız.

Bütün kırsalda hayvan varlığını artırmak için küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaygınlaşmasını sağlayacak, kooperatifleşmeyi desteklerle özendireceğiz. Ulusal Kırmızı Et Konseyi’nin talepleri doğrultusunda, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların karkas sınıflandırılması sistemini hayata geçireceğiz.”

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com