Gündüz esnafla akşam köylülerle buluşuyor

İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Rıdvan Uz, gündüzleri esnaf ziyaretlerini sürdürürken akşamları da kahve ve köy toplantıları ile seçim çalışmalarını yürütüyor.

Seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Rıdvan Uz ve ekibi, Sanayi Sitesini gezmeye devam ediyor. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlere az bir zaman kala siyasi partiler ve adaylar çalışmalarını devam ettirirken İYİ Parti’li  Rıdvan Uz ve ekibi hızlarını iki kat daha arttırarak daha fazla halk ile buluşuyor.

Pazartesi günü Ezine, Bayramiç esnafı ziyaretinin ardından Salı günü Çanakkale Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etmeye başlayan Uz ve ekibi sanayi esnafı tarafından oldukça samimi ve büyük bir ilgi ile karşılandı. İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz’un kendisine gösterilen bu ilgi ve alakadan dolayı oldukça mutlu görüldü.

“BU TEVECCÜH DİP DALGANIN OLDUĞUNU GÖSTERİYOR”

Sanayi Sitesi esnafı ziyareti ile ilgili kısa bir açıklama yapan  Rıdvan Uz “Üç seferdir Çanakkale Sanayi sitesi esnafımızı ziyaret ederek onlarla sohbet edip sorunları dinliyorum. Gördüğümüz kadarı ile Çanakkale Sanayi Sitesi esnafımızın çok büyük sorunları var. Ziyaretlerimiz esnasında gördüğümüz kadarı ile iş yerlerinde iş olmadığı için oturan esnafımız olduğunu gördük. Küçük esnafımızda ciddi anlamda ekonomik sıkıntılar var. 24 Haziran’dan sonra İYİ Parti ile hizmet vermeye başladığımızda bu sıkıntıları gidermek anlamında ciddi çalışmalarımız olacak. Sanayi Sitesi esnafı ziyaretimizde veya herhangi başka bir yerde ziyarete gittiğimizde halkımızın inanılmaz derecede teveccühü ile karşılaşıyoruz. Bu teveccüh bizlere dip dalganın doğru olduğunu gösteriyor.”

“ÇANAKKALE, BİR DEĞİŞİKLİK ŞART DİYOR”

Gittikleri çoğu yerde halkın gösterdiği ilgi ve alakayı görerek daha fazla çalışma isteği duyduklarını dile getiren  Uz, “24 Haziran’da yapılacak olan seçimler halkımıza ve ilçemize hayırlar getirsin. Gündüzleri esnaf ziyaretleri ve akşamları da kahve ve köy toplantıları ile seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnaflarımızı ve halkımızı ziyaret esnasında ciddi derecede yoğun ilgi ve alaka görüyoruz. Halkımız artık Çanakkale ve ülkede bir değişikliğin şart olduğunu belirtiyor. Hakikaten 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler, ülkemizin geleceği açısından çok büyük öneme sahip… İnşallah bu seçim bir şölen havasında, barış içerisinde geçer. Seçim gününe de az bir gün kalırken biz İYİ Parti olarak çok çalışarak tüm vatandaşlarımızın elini sıkarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com