Rıdvan Uz çalışmalara hız verdi

24 Haziran Cumhurbaşkanı seçimi ve genel seçimler öncesinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Milletvekili Adayı Rıdvan Uz, Biga esnafını gezerek sorunlarını dinledi.

Karşılıklı görüş alışverişi şeklinde geçen ziyaretlerde 5 milyon vatandaşımızın tüketici kredisi, kredi kart ve kredili mevduat hesaplarından doğan borçlarının silineceğini ifade eden aday Rıdvan Uz, Çanakkale esnaf ve vatandaşlarından yoğun ilgi gördü.

İYİ Parti adayı Uz, “Ülkemizdeki esnaf ve sanatkarın içinde bulunduğu durumu parti genel merkezimiz olarak yakından takip etmekteyiz. Yaşanan sıkıntıların ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu sebepledir ki esnafımızın borçlu durumdan çıkarılması ve rahat nefes alması konusunda çözümlerimize seçim beyannamemizde detaylı olarak yer verdik. Türkiye bir çıkış noktası bunalımı yaşıyor. Maalesef mevcut parti ile bu bunalıma bir çare bulunamadı. Bu nedenle de partimizin kurulması ve zamanlaması büyük önem taşımaktadır. Bize karşı ciddi bir teveccüh var. Biz tüm kadrolarımızla ülke yönetimine talibiz” şeklinde konuştu. İYİ Parti seçim gezisi ziyaretlerine İl Başkanı ve İlçe Başkanları ve yöneticileri de iştirak ettiler.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com