İskenderoğlu; “Çanakkale’mize kadın eli değsin”

Ak Parti Çanakkale 2’inci sıra milletvekili adayı Jülide İskenderoğlu, Ramazan Bayramında ilçelerin tamamına yakınını ziyaret ederek vatandaşlarla kucaklaştı ve vatandaşların bayramını kutladı. İskenderoğlu ziyaretlerde yaptığı açıklamada; “Çanakkale’mize kadın eli değsin.” dedi.

Ramazan Bayramının ilk günü Çanakkale Şehitler Abidesine giderek bayram programına başlayan İskenderoğlu, daha sonra ailesi ile bayramlaştı. Anne ve babasının elini öpen İskenderoğlu, Çanakkale Öğretmenevinde düzenlenen Ak Parti bayramlaşma programına katıldı. Burada partililer ve vatandaşlarla bayramlaşan tecrübeli siyasetçi bayramın ilk günü Ezine, Ayvacık, Yenice, Bayramiç ve Çan ilçelerini ziyaret ederek vatandaşların bayram sevincine ortak oldu.

Bayramın ikinci günü Biga, Lapseki, Gelibolu ve Eceabat ilçelerinde vatandaşlarla kucaklaşan ve bayramlarını kutlayan İskenderoğlu buralarda yaptığı konuşmalarda 50 yıldır Çanakkale’nin kadın vekili olmadığının altını çizdi. İskenderoğlu; “Ben bu hasreti sona erdirmek için yola çıktım. Başta kadınlar ve gençler olmak üzere tüm vatandaşlarımızdan desteklerini istiyorum. Kadın eli değen her şey gelişir güzelleşir. Bende güzel Çanakkale’mize kadın eli değsin, Çanakkale gelişsin güzelleşsin istiyorum” dedi.

 Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com