27 Sporcu Ödülünü Aldı

Çanakkale Kent Konseyi Spor Meclisi’nin düzenlediği “2017 yılı Spor Başarı Ödülleri” Belediye Çalışanları Eğitim ve Sosyal Tesisleri toplantı salonunda  gerçekleştirildi.

Çanakkale Kent Konseyi Spor Meclisi’nin düzenlediği ödül töreninde; çeşitli spor branşlarında 27 şampiyona ödül verildiği törene, Belediye Başkanvekili İbrahim Can Ergun, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz Erdil, Kent Konseyi Başkanı Engin Kandemir, Kent konseyi Spor Meclisi Başkanı Fadıl Kurt şampiyon sporcular, spor kulüpleri temsilcileri, antrenörler ve sporcuların aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Çanakkale Kent Konseyi Spor Meclisi Başkanı Fadıl Kurt bir açılış konuşması yaptı. Kurt konuşmasında, Şampiyonluğun bir şeyleri başarmanın manevi ödülü olduğunu belirten Kurt; “Bizler Kent Konseyi Spor Meclisi olarak bu maneviyatı güçlendirmek adına, ‘bir destek de bizden’ sloganıyla yola çıktık. Bu yıl bu ödül töreninin ilkini, düzenliyoruz. Umarım ki bu geleneksel hale gelir. Ben bir kez daha 27 şampiyon sporcumuzu kutluyorum.” dedi.

Belediye Başkanvekili Erkan Aygören de yaptığı konuşmada, Belediye ve Kent Konseyi olarak amatör sporlara destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerinin söyledi.

Konuşmaların ardından 27 şampiyon sporcuya ve kulüplerine plaket ve para ödülü verildi.

Yıldız Sağlam, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com