Başkan Mutan’dan Ak Parti Standı Tepkisi

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, dün gerçekleştirdiği basın toplantısında Ak Parti Kepez Belde teşkilatının seçim çadırına tepki gösterdi.

Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Ak Parti Belde Başkanlığı’nın seçim çadırına tepki gösterirken oluşan manzaraların fotoğraflarını basın mensuplarıyla ve Kepez Belediyesi çalışanları ile paylaştı. Kepez Belediyesi’nin hemen önünde bulunan yeşil alandaki çadır içindeki görüntü akıllarda kaldı. Kırık kürsü, kırık plastik sandalye ve el broşürleri çadır içinde dağıldı. Oluşan görüntü fotoğraf karesiyle açığa çıktı. Ak Parti’nin hemen yanı başında bulunan İYİ Parti çadırı ise fark edilir oldu. İYİ Parti çadırının düzenli görüntüsü yanında Ak Parti çadırı daha da dağınık gözüktü.

“HALKIN DİNİ DUYGULARI SÖMÜRÜLÜYOR”

Mutan, Ak Parti’nin Kepez’de düzenlediği iftar yemeğine de değinerek, “Halkın dini duyguları sömürülüyor. İftar sonrası görüntülerde yerlerde çöpler, yemek artıkları, kırık sandalyeler hatta parti bayrakları vardı” dedi. Mutan, görüntüleri ve fotoğrafları basın mensupları ile paylaştı.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com