“Seçim benimle Turan arasında”

İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Adayı İsmet Balkan, 24 Haziran seçimleri yaklaşırken, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak seçim, İYİ Parti Milletvekili adayı yani ben İsmet Balkan ile AK Parti’nin adayı Bülent Turan arasında geçiyor.” diye konuştu.

İYİ Parti’nin adayı İsmet Balkan, yaptığı açıklamada; “Çanakkale’nin bu günden çok daha iyi bir duruma gelmesi, yapılamayanların yapılması, yanlış yapılanların düzeltilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Başarmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. En başta Cumhuriyet değerleri ve kurucu iradenin yeniden tesis edilmesi için. Başaracağız…

“İYİ PARTİ BİRİNCİ ÇIKACAK”

Adaylar olarak, her ilçemizi haftada en az iki sefer ziyaret ediyoruz. Özellikle köylerde sadece İYİ Parti teşkilatları var. İktidar partisi, verdiği sözleri tutamadığı için köylünün yüzüne bakacak yüzleri kalmadığından, sadece araçlarını dolaştırabiliyorlar. En az 4 İlçede ve 350 köyde İYİ Parti birinci parti çıkacak. Açıkçası seçim, İYİ Parti Milletvekili Adayı ben İsmet Balkan ile AK Parti’nin Adayı Bülent Turan arasında geçiyor. Çanakkaleli hemşehrilerimin bu noktaya çok dikkat etmelerini istiyorum. Çünkü teveccüh gösterir de beni destekler ve seçerlerse, AK Parti Adayı Bülent Turan seçilemiyor.” dedi.

“TURİZM VE ÜNİVERSİTE KALKINMA MODELİMİZ OLACAK”

“İYİ Parti Milletvekili Adayı olarak, hem Çanakkalemizin hem de ülkemizin sorunlarına hakimim.” diyen İsmet Balkan, “Toplumda Birlik, Ekonomide Güven, Yönetimde Liyakat için Çanakkale’den başlamalıyız. Çanakkale’de baskıcı AK Parti politikalarına ve Bülent Turan’a hep birlikte dur diyelim. Tüm Çanakkaleli hemşerilerimden bu anlamda Millet İttifakına İYİ Parti’ye yoğun destek bekliyorum” dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com