Sevinebilecek miyiz?

Spor camiası açısından geçtiğimiz yıl Çanakkale için son derece başarısız bir yıl olarak geçti. Bir dönemlerin efsanesi olarak kabul edilen her kulüpte bir oyuncusu olan Çanakkale Dardanel Spor, amatör lige düştü. Kenti, Vestel Sultanlar liginde temsil eden Belediyespor bayan takımı da küme düştü.

Belediyespor yönetimi takımın küme düşmesine karşın Başkan İsmet Güneşhan, tarafından yapılan iki yıllık sözleşme sonucu, küme düşüren teknik direktöre aylık 10 bin liranın üzerinde maaş ödenmeye devam ediliyor. Kulüp yönetiminde, yetkiyi eline alan Genel Kaptan Süleyman Uysal’ın girişimleri sonucu yeniden Vestel Sultanlar liginin kapısı aralanmaya çalışılıyor.

Öğrenildiğine göre 2018-19 sezonu için lig haklarını devretmeyi düşünen Seramiksan’a “Talibiz” teklifi yapıldı. Genel Kaptanın girişimlerinin bu hafta başına kadar sonuç vermesi bekleniyor. Seramiksan’ın hatırını kıramayacağı Çanakkale’den bir işadamının da devreye girdiği, anlaşmanın son bir iki maddesinin kaldığı, ve önümüzdeki sezon yeniden Vestel Sultanlar Liginde Çanakkale Belediyespor’un mücadele etmesinin ortamı hazırlanmış olacak.

Hoca istenmiyor…

Öte yandan Teknik Direktör Üzeyir Özdurak’ın da takımda istenmediği, bu güne kadar arkasında dimdik duran başkan Güneşhan’a bile saygısızlık yaptığı, bunun için kendi isteği ile takımdan ve kentten ayrılmasının istendiği ileri sürüldü. Bu arada, Özdurak için bazı dosyaların hazırlandığı, kulüp ve voleybol camiası içerisinde çok merak edilen bu dosyaların kamuoyu ile paylaşılacağı da ileri sürüldü. Güngör Yıldız

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com