Babalar ve oğulları aynı sahada

İzmir merkezli Altınordu Futbol Kulübü’nün Çanakkale futbol okulu tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, okulda eğitim futbol eğitimi gören çocuklar ile babaları karşılıklı maç yaptı.

Türk futbolunun oyuncu fabrikası olarak da bilinen, Milli takımda forma giyen Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder’in de yetiştiği Altınordu Futbol Kulübü’nün altyapısında eğitim gören 5 ve 13 yaş grubu çocuklar, Dabakoğlu halısahasında babaları ile karşılıklı maç yaptılar. Saha kenarında annelerin de destek verdiği her iki karşılaşmadan çocuklar galip ayrıldı.
Etkinlik hakkında açıklama yapan Altınordu futbol okulu antrenörü Nurhak Alemdağ; “Babalar günü önümüzdeki hafta; bizim antrenmanlarımız da haftaiçi… Babaların da izin günleri haftasonu olduğu için çocuklarla babalar maç yapsın istedik. Kaynaşsınlar, güzel bir ortam yaratalım dedik. İki hafta önce anneler ile yapmıştık. Böyle etkinliklerimiz sürekli devam edecek. 5 ve 13 yaş grubu çocuklarımız var. Dört tane akademisyen hoca eşliğinde çalışıyoruz. Futbol okulumuz yaz kış devam ediyor” dedi.

Atakan AlkışBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com