Başkan Gökhan’dan teknik inceleme

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceliyor.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, teknik inceleme gezisi kapsamında ilk olarak yapımı devam eden Çanakkale Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Halinde incelemelerde bulundu. Teknik ekibin de eşlik ettiği teknik inceleme gezisinde Başkan Gökhan hal binasının durumu hakkında bilgi aldı.

Çanakkale Belediyesi’nin haberine göre; Başkan Gökhan ardından Dardanos’ta yapımına başlanan halk plajı alanında incelemede bulundu. Dardanos Halk Plajı alanında incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, burada yapılacak olan düzenlemeler hakkında teknik ekipten bilgi aldı.

Teknik inceleme gezisini sürdüren Gökhan, Dardanos Halk Plajının ardından Eski Gençlik Kampı olarak bilinen alanda yapımına başlanan Güzelyalı Piknik Alanında incelemelerde bulundu. Peyzaj çalışmalarının devam ettiği piknik alanında incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, çalışmaların durumu hakkında bilgi alırken, alanda yapılacak düzenlemeler hakkında da teknik ekip ile görüş alışverişinde bulundu.

Son olarak Güzelyalı’da yapımına başlanan atık su arıtma tesisi inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulunan Gökhan, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com