Önce toplantı sonra iftar  

ÇASİAD’ın Genişletilmiş Yüksek Danışma Meclisi toplantısı Kolin Hotel Otel’de gerçekleşti.

ÇASİAD Genişletilmiş Yüksek Danışma Meclisi Toplantısı, Kolin Hotel’de gerçekleşti. Toplantı ÇASİAD Başkanı Semih Başaran’ın açılış konuşması ile başladı. Kolin Hotel’de gerçekleştirilen toplantıda, katılan üyelerin tamamının oyunu alarak yeni dönem Meclis Başkanlığına Selçuk Tülek ve yardımcılığına ise Tahsin Uysal seçildi.

Toplantıda ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran derneğin faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Başkan Başaran, her Ramazan ayında olduğu üzere, üyelerin katkılarıyla Ramazan Yardım Paketlerimiz ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandığını belirtti.

ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kunt, ÇASİAD’ın sürdürülebilir eğitim projesi; nitelikli çalışan, katma değeri yüksek ürün ve dijitalleşme ilgili eğitim alanında gençler için başlatacakları çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Toplantıda çeşitli projeler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Toplantı sonunda, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, ÇTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri ve ÇASİAD Üyeleri ÇASİAD’ın geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com