Okyay’dan ÇASİAD’a ziyaret

Kale Grubu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı ve ÇTSO Meclis Başkanı Osman Okyay, ÇASİAD’ı ziyaret etti. 

ÇASİAD’a ziyaret sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran, Başkan Yardımcısı Semih Toprak, Saymanı Orkun Yalman, Yönetim Kurulu Üyeleri; Z.Mert Öztürk, Özgür Sınmaz ve A.Burak Kunt hazır bulundular. Osman Okyay, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) Başkanı Semih Başaran ve Yönetimi ile bir araya geldi.

Ziyarette, Okyay, Çanakkale’nin göç veren bir şehirden, genç nüfus ithal eden bir şehir haline dönüştüğünü belirterek, 2018’in Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca ‘Troya Yılı’ ilan edildiğini anımsattı. Çanakkale’nin altyapısının güçlenmesi gerektiğine dikkat çeken Okyay, “Çanakkale, Marmara çanağında önemli bir şehir. Çanakkale’nin daha girişimci ve inovasyon üreten bir şehir haline gelmesi ve bizim de yapacağımız sosyal-kültürel projelerin buna destek vermesi gerekir. Bunun için ‘Aklım Fikrim Çanakkale’ projesini hazırladık” dedi.  Akıllı şehir uygulamalarında başarının en büyük anahtarı işbirliği yapabilmekte gizli. Çanakkale’mizde gerek kurumlar arası gerekse vatandaşlar arasında bu işbirliğine ve uyuma ihtiyacımız var diye konuştu. Çanakkale’yi ilgilendiren yatırımların da ele alındığı karşılıklı diyaloglarda, fikir alış verişinin önemine değinildi. Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) Başkanı Semih Başaran, ÇASİAD’ın çalışmaları ve projeleri hakkında Osman Okyay’a bilgiler verdi.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretin ardından ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, Kale Grubu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı ve ÇTSO Meclis Başkanı Osman Okyay’a “nazik ziyaretinizle bizleri onurlandırdığınız için çok teşekkür ederiz” dedi.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com