Avukat Vekiller İftarda Buluştu

Çanakkale Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi tarafından sanayi sitesi içerisinde düzenlenen iftar yemeğinde siyasiler bir araya geldi. Yemekte Çanakkale Milletvekilleri Bülent Turan ve Muharrem Erkek yan yana iftar yaptı. Turan, alanda yaptığı konuşmada yeni sanayi sitesinin de müjdesini verdi.

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi tarafından düzenlenen iftar programına siyaset ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı. Partileri farklı meslekleri aynı olan Çanakkale Milletvekilli avukatlar; Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek iftar programında yan yana bulundu. Düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık bin kişi katıldı. Yemeğe ayrıca İYİ Parti 1’inci sıra milletvekili adayı Rıdvan Uz, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Esnaf Odaları Başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

“RAMAZAN BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erkek yaptığı konuşmada alandakiler ile birlikte olmak mutluluk duyduğunu ifade ederek; “Ramazan bizler için çok önemli. Paylaşmak, dayanışma, kardeşlik… Ben herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

TURAN’DAN YENİ SANAYİ SİTESİ MÜJDESİ

Ak Parti Grup Başkanvekili Turan ise yeni sanayi sitesinin müjdesini verdi. Turan yaptığı konuşmada; “Çanakkale’miz değişiyor görüyorsunuz. Sırada bu küçük sanayi sitemizin Çanakkale’nin yeni standartlarına uygun taşınma süreci var. İnşallah başkanımızın öncülüğünde tüm, siyasiler omuz vereceğiz yerel dinamiklerin, esnafımızın hakkını vermesi kaydıyla yeni süreçte inşallah değişen, dönüşen Çanakkale’ye, Türkiye’ye örnek projeye adım atacak inşallah. Yeni yerde okulu, camisi, havuzu, güneş enerjisiyle Türkiye’ye örnek bir proje olmasını istiyoruz. Sadece küçük ve dar olan bir yer değil, bir vizyon projesinin hayata geçmesini istiyoruz” dedi.

Atakan Alkış

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com