Ahbap eşek ameliyatı atlattı

Ayvacık’ta köy yolu kenarında bulunan hasta eşeğin yapılan yardım çağrısı sonuç bulmuş, hayvansever kişiliğiyle tanınan Devrim Varol ve AHBAP eşeğe sahip çıkmıştı. AHBAP’ın açıklamasına göre eşeğin ameliyatı tamamlandı.

Geçtiğimiz haftalarda Ayvacık’ta köy yolu kenarında uzun bir süredir yardım bekleyen eşek için yapılan girişimler sonuç vermiş ve eşek için mutlu son sağlanmıştı. Burhaniye’de gireceği ameliyat için yolcu edilen hasta eşeğin hayatının geri kalan kısmını Burhaniye’de bulunan Yaşam Vadisi’nde geçireceği belirtilmişti. Hasta eşeğin nakil, operasyon, nekahet dönemi ve sonrasında kalacağı yerlerle ilgili girişimler yaşam hakkı savunucusu Devrim Varol tarafından yapılırken İzmir’den gelecek olan bir uzman hekimin gerçekleştireceği ameliyatın masraflarını da Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP üstlenmişti.
Önceki gün AHBAP’ın sosyal medyadan yaptığı duyuruda; “Eşeğimiz ameliyat oldu Bacağındaki hücrenin kanserli bir hücre olmadığını öğrendik, içinde çok fazla kemik büyüttüğü için zorlu bir ameliyat oldu ama eski haline kavuştu Şimdi zorlu bakım sürecimiz var ama o konuda da eşek çiftliğindeki ahbaplarımıza güveniyoruz.”

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com