Vali Tavlı’dan ÇASİAD’a iade-i ziyaret

Vali Orhan Tavlı, ÇASİAD’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi. ÇASİAD Başkanı Semih Başaran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Tavlı’yı büyük bir nezaketle ağırladı.

ÇASİAD’a yapılan ziyaret sırasında ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran, Başkan Yardımcısı Mehmet Işık, Saymanı Orkun Yalman, Yönetim Kurulu Üyeleri; İbrahim Gürel, Z.Mert Öztürk, Sadık Haranıoğlu, Deniz Tennioğlu ve A.Burak Kunt hazır bulundular. Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD)  Başkanı Semih Başaran tarafından karşılandı.

Ziyarette, 2018 Troia Yılı ve Çanakkale’yi ilgilendiren yatırımların da ele alındığı karşılıklı diyaloglarda fikir alış verişinin önemine değinildi.

2018 Troia Yılı’nda yapılan turizm hamlelerinin başında gelen Ayvacık (Küçükkuyu) – Midilli seferlerinin Çanakkale turizmine büyük katkı sağlayacağı konuşuldu. Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) Başkanı Semih Başaran, ÇASİAD’ın çalışmaları ve projeleri hakkında Vali Orhan Tavlı’ya bilgiler verdi. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretin ardından ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, Vali Orhan Tavlı’ya bize İade-i ziyaret fırsatını bulduğunuz için çok memnun olduk diyerek, teşekkür etti.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com