Neyi Müjdeledi?

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası(ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nun tespit ve taleplerini Başbakan Binali Yıldırım’a ileten AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale’ye dönüşte müjdeleri olduğunu kaydetti. Turan’ın müjdelerinin ne olduğu ise merak konusu oldu.

İşadamları adına kentin problemlerini ortak akılla çözme derdinde olduğunu vurgulayan ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu, her fırsatta siyasilerle bir araya geliyor. Daha önce kentin problemlerine dair görüş bildirdiği AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili olan Bülent Turan da ilk fırsatta bu talepleri Başbakan Binali Yıldırım’a iletti.

Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte Hakkari’ye ardından da Van’a giden Turan, uçakta görüş alışverişinde bulunduğu ikili görüşme fotoğraflarını, sosyal medya hesabından yayınladı. Turan’ın yaptığı yorumda ise dönüşte müjdesi olduğunu vurgulaması dikkat çekti. Turan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün Hakkari’deyiz. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet diyerek Çanakkale’mizin selamını götürdük. Başta Ticaret Odası Başkanımızın olmak üzere şehrimizle ilgili talep, tespit ve notları Başbakanımıza ilettik. Dönüşte müjdelerimiz olacak. Ardından Van’dayız.”

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com