Anı Defterine Ne Yazdı?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, STK temsilcileriyle Çanakkale’de yaptığı toplantı sonrasında Çanakkale Belediyesi’ni de ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’nun ziyaretçi defterine ne yazdığı merak konusu oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu STK temsilcileriyle bir araya geldikten sonra kısa bir Çanakkale programı uyguladı. Sokak iftarına katılan, Kepez Belediye ve CHP Örgütünü ziyaret edip Esenler Özgürlük Parkı’nda nefes alan Kılıçdaroğlu, Çanakkale Belediyesi’nde de anı defterine mesajını yazdı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu  deftere, “Çanakkale belediyemiz verdiği hizmetlerle kendisini kanıtlamış ve verdiği hizmetlerle Çanakkalelilerin gönlünde taht kurmuştur. Sayın başkana ve personeline verdikleri hizmetler dolayısıyla şükranlarımı sunuyor, başarılarının sürdürülmesini diliyorum”  notunu düştü.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise sosyal medya hesabından o anı paylaşıp “Çanakkale Belediyesini ve tüm çalışanlarını yüreklendiren, onurlandıran CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyaretleri için Çanakkale Belediyesi adına bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Cemal Oral

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com